Sürekli Öğrenme ve Gelişim

Dünyadaki gelişmeleri ve güncel teknolojiyi takip edip öğrenerek, kendimizi sürekli geliştirir, CAZGIR ve müşterilerimize katkı sağlarız. Hatalardan öğrenerek, yeniliklerin peşinden gideriz. Meraklıyız; Güncel kalmaya önem verir; Değişime ve yeni fikirlere kucak açarız. Neden-Sonuç ilişkisiyle, veriye dayalı düşünürüz.

Kapsayıcılık ve Katılımcılık

Tüm paydaşlarımızın beklentilerini anlar, onların beklenti ve ihtiyaçlarına en uygun katılımcı ürün ve çözümleri üretiriz. Çalışanlarımızın düşüncelerini ve üretimlerini önemser ve takdir ederiz. Müşterilerimizi ve bizi memnun edecek en iyi çözümün zamanında ortaya çıkması için gerekirse yeni alternatifler geliştirerek istenen sonuca ulaşırız. Ortak hedeflere, farklılıkların değer katacağına inanarak, birlikte üretme inancıyla koşarız.

Dayanışma

Ortak hedef için birlikte hareket eder, birbirimizi tamamlar, ihtiyaçlarımızı gözetir ve yardımlaşırız. Yaşanılan olumlu, olumsuz tüm deneyimleri birlikte göğüsleriz. Tüm birimlerimizle, ortak hedefe beraber ilerleriz, birbirimizi duyarız, destek oluruz, yalnız bırakmayız. Birbirimize hem sevgi dolu aileyiz, hem güvenilir arkadaşız.

Azim

Hedefe ulaşana kadar, zorluklardan yılmadan çalışmaya devam ederiz En zor işlerin altından bile bilgi ve tecrübemiz, çalışkanlığımız ve cesaretimiz ile kalkarız. Şirketi ve yapılması gereken işi sahiplenerek, kararlılıkla en iyisini, zamanında yapmaya çalışırız. Sorumluluk bilinciyle, başarıya ulaşana kadar, pes etmeden çözüm üretiriz.

Değer Katma

Her an sınırlarımızı zorlar, heyecan ve gururla ülkemize, paydaşlarımıza, hayatımıza anlam katan ve fark yaratan özgün çözümlere imza atarız. Birey ve ekip olarak potansiyelimizi, somut sonuçlar elde etmek için tüm gücüyle kullanırız. Geleceğe yatırım yapar, işimizi daha iyi ve yalın yapmak için yenilikçi fikirler üretiriz. Değer üreteceğine inandığımız fikirlerimizi, her fırsatta ve ortamda ifade ederiz.

CAZGIR'ın Avantajları & Staj

Alanının en iyilerinden alacağın mentorluk,
İşin inceliklerini yaparak öğreneceğin projeler,
Sürekli öğrenme, bilgi paylaşım ortamı ve çok daha fazlası…

Ülkemiz adına en iyisi için çalışan bir takımın parçası olup, iş hayatına dair ufuk açıcı bir deneyim ve fark yaratacak bir başlangıç arıyorsan sen de CAZGIR staj programına 31 Mayıs’a kadar başvur, aramıza katıl!

CAZGIR Yaz Stajına Nasıl Başvuruda Bulunabilirim?
CAZGIR online iş başvuru sayfasından veya yüz yüze olarak başvuru yapabilirsiniz. Yapılan mülakatlara göre adaylar kabul edileceklerdir.

CAZGIR Yaz Staj Dönemleri

1. Dönem
10 Temmuz – 04 Ağustos 2023 (20 iş günü)
10 Temmuz – 18 Ağustos 2023 (30 iş günü)

2. Dönem
07 Ağustos – 08 Eylül 2023 (20 iş günü) (28 Ağustos – 01 Eylül Şirket Tatili)
07 Ağustos – 22 Eylül 2023 (30 iş günü) (28 Ağustos – 01 Eylül Şirket Tatili)

CAZGIR Akademi

CAZGIR Akademi; CAZGIR çalışanlarının kariyerlerinde ilerlemenin en önemli araçlarından birinin alacakları eğitimler olduğunu bilir ve potansiyellerini performansa dönüştürmelerine katkı sağlar.

Eğitimler uzaktan eğitim, sınıf eğitimi, işbaşı eğitim, karma eğitimler olarak düzenlenmektedir. CAZGIR, çalışanlarının mesleki gelişimlerine katkı sağlayacak sertifika programlarına; yurt içi ve yurt dışı eğitim/konferans/sempozyum’lara katılmalarını sağlar.