Hakkımızda.

Şirketimiz 1980 yılında genç bir mühendisin vizyonuyla kurulmuştur. Kurulduğu ilk yıllarda Demir döküm A.Ş ve çeşitli Avrupalı firmalara dünya standartlarında kazan üretimi yapmıştır. 2000’li yıllarda yeni yatırımlar yaparak ve üretimini genişleterek faaliyetlerini devam ettirmiştir. Kaliteli insan kaynağını önemli bir sermaye olarak gören CAZGIR ısıtma ve soğutma sektöründe üretici olarak büyük bir başarı göstermiştir.

Sektörde global bir oyuncu olma hedefiyle yurtdışına açılan CAZGIR 2000’li yılların sonuna gelindiğinde yükselen bir pazar olan kriyojenik piyasaya giriş yapmıştır. Dünya standartlarında ürünler üretebilmek ve farklı pazarlara ürün verebilmek adına yeni yatırımlar yapmış, tüm sertifikasyonlarını tamamlamıştır.

Paslanmaz ve karbon çelikleri konusundaki deneyimimiz hem ASME U Stamp (Amerika) hem de CE (Avrupa) standartlarında hemen hemen her tipte ve her amaca yönelik basınçlı kap tasarlama, malzeme tedarik etme, üretme ve test etme becerisini sağlar. Önceliğimiz; kriyojenik alandaki teknik sorunları çözmek ve dünyadaki teknoloji desteğiyle en kaliteli ve en iyi teknolojiye sahip olan ürünlerimizi, rekabetçi bir anlayışla tüketicilere ulaştırmaktır.

Başlıca Tasarım Kodları ASME, EN, AS1210 ve API'ye göre basınçlı kaplar üretmek için geniş deneyime ve yeteneklere sahip olan CAZGIR, Çorum Organize Sanayi Bölgesinde 25.000 m2lik alandaki hizmet vermektedir. Her geçen gün yeni yatırımlar yaparak büyümeye devam etmektedir.

Yüksek teknolojimizle dünya standartlarında ürünler üretiyor ve satış sonrası servis hizmeti sağlıyoruz.

CAZGIR sürekli ürün iyileştirmeyi amaç edinmiştir. Daha güvenlikli, azaltılmış ağırlık, geliştirilmiş kullanıcı deneyimi, daha iyi vakum, daha iyi ısı izolasyonu ve daha ekonomik olmasını amaçlanır.

Çorum Organize Sanayi Bölgesinde 25.000 m2lik alandaki Cazgır A.Ş. üretim tesisi yeni yatırımlarıyla büyümeye devam etmektedir.

Sabit / taşınabilir basınçlı kaplar (kriyojenik tanklar, evaporatörler, lpg tankları, katı-sıvı-gaz yakıtlı kazanlar, boylerler, separatörler vb.), Sabit / taşınabilir basınçsız kaplar (akaryakıt tankları, su tankları vb.), Römork ve yarı römork üretim, Satış, muayene ve servis konularında faaliyetlerini yürütmektedir.

Uluslararası mevzuatlara ve müşteri gerekliliklerine uymak, sürekli gelişmek ve çalışanları için güvenli bir çalışma ortamı yaratmak, Kalite, Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği politikalarımızın temelini oluşturur.

NEDEN CAZGIR ?

Üretim bant sistemi üzerinden ilerlemektedir ve bu bant sistemi, paslanmaz, karbon çelik ve alüminyum hattı olarak ayrılmıştır. Bu 3 ayrı alan birbirinden tamamen izole edilmiştir.

Kriyojenik tankları müşteri istek ve talepleri doğrultusunda tasarlayarak en iyi teknolojide üretim becerisine sahiptir. Yüksek teknolojimizle dünya standartlarında ürünler üretiyor ve satış sonrası servis hizmeti sağlıyoruz.

Dünyanın neresinde olursanız olun kalite, hız ve servis hizmeti ile yanınızdayız.

Hakkımızda.

Şirketimiz 1980 yılında genç bir mühendisin vizyonuyla kurulmuştur. Kurulduğu ilk yıllarda Demirdöküm A.Ş ve çeşitli Avrupalı firmalara dünya standartlarında kazan üretimi yapmıştır. 2000’li yıllarda yeni yatırımlar..

Vizyon & Misyon & Değerlerimiz

Dünya enerji ve kriyojenik ekipmanları sektöründe; teknoloji ve kalitesiyle, müşteri memnuniyetine verdiği öncelikle, insana, çevreye ve kurumsal gelişime verdiği değerle..

Hedef & Politikalarımız

Global oyuncu olma hedefiyle çalışıyor ve politikalarımızı sürdürülebilirlik üzerine kuruyoruz…

Organizasyon Şeması

Dünyadaki gelişmeleri ve teknolojileri takip eden idealist mühendislerimiz, pazarı en ince detayına kadar analiz eden iş geliştirme yöneticilerimiz, işini seven yetenekli satış ekibimiz ve tüm çalışanlarımızla global oyuncu olmak için çalışıyoruz…