Hakkımızda


Şirketimiz 1980 yılında genç bir mühendisin vizyonuyla kurulmuştur. Kurulduğu ilk yıllarda Demirdöküm A.Ş ve çeşitli Avrupalı firmalara dünya standartlarında kazan üretimi yapmıştır. 2000’li yıllarda yeni yatırımlar yaparak ve üretimini genişleterek faaliyetlerini devam ettirmiştir. Kaliteli insan kaynağını önemli bir sermaye olarak gören Cazgır A.Ş. ısıtma ve soğutma sektöründe üretici olarak büyük bir başarı göstermiştir.

   Sektörde global bir oyuncu olma hedefiyle yurtdışına açılan Cazgır A.Ş. 2000’li yılların sonuna gelindiğinde yükselen bir pazar olan kreyojenik piyasaya giriş yapmıştır. Dünya standartlarında ürünler üretebilmek ve farklı pazarlara ürün verebilmek adına yeni yatırımlar yapmış, tüm sertifikasyonlarını tamamlamıştır.

   Önceliğimiz; kreyojenik alandaki teknik sorunları çözmek ve dünyadaki teknoloji desteğiyle en kaliteli ve en iyi teknolojiye sahip olan ürünlerimizi, rekabetçi bir anlayışla tüketicilere ulaştırmaktır. Rakiplerimize karşı olan temel üstünlüklerimizden birisi de -ki bu sizin de rakiplerinize karşı bir adım öne geçmenize olanak sağlamaktadır- kreyojenik tanklarımızı hem ASME(Amerika) hem de CE(Avrupa) standartlarında sunabiliyor olmamızdır.

   Diğer önemli bir farkımız ise; kreyojenik tanklarımızı müşteri ihtiyacı doğrultusunda istenilen spesifikasyonlara göre projelendirip, en iyi teknolojiyle sunabilmemizdir.

   Yüksek teknolojimizle dünya standartlarında ürünler üretiyor ve satış sonrası servis hizmeti sağlıyoruz.

   "Dünyanın neresinde olursanız olun kalite, hız ve servis hizmeti ile yanınızdayız."

Çorum Organize Sanayi Bölgesinde 25.000 m2lik alandaki Cazgır A.Ş. üretim tesisi yeni yatırımlarıyla büyümeye devam etmektedir.

Sabit / taşınabilir basınçlı kaplar (kriyojenik tanklar, evaporatörler, lpg tankları, katı-sıvı-gaz yakıtlı kazanlar, boylerler, separatörler vb.),
Sabit / taşınabilir basınçsız kaplar (akaryakıt tankları, su tankları vb.),
Römork ve yarı römork üretim,
Satış, muayene ve servis konularında faaliyetlerini yürütmektedir.

Uluslararası mevzuatlara ve müşteri gerekliliklerine uymak, sürekli gelişmek ve çalışanları için güvenli bir çalışma ortamı yaratmak, Kalite, Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği politikalarımızın temelini oluşturur.
Copyright © 2020 All Rights Reserved. Technical Support by TD