Telefon: +90 362 238 0922 Email: sales@cazgir.com.tr

 

Kriyojenik Transport Treylerleri (LIN / LOX / LAR / CO2 / LNG)

CAZGIR, transport treylerleri değişik yerel ve ülke kodlari ve regülasyonlarinin gerekliliklerine göre,farklı ebat, taşıma kapasiteleri ve ebatlarda imal etmektedir. Sertifikasyonlar: ASME /DOT / TPED / ADR /GOST / AS Kodları (CO2 treylerler, talep edilmesi durumunda, poliüretan izolasyonlu olarak üretilebilmektedir. Spesifik ülke regülasyonlarıyla ilgili olarak, lütfen CAZGIR ile irtibata geçiniz.)

 

Dikey / Yatay Sabit Kriyojenik Depolama Tankı (LIN / LOX / LAR / CO2 / LNG)

Sabit kriyojenik tanklarımız, yatay ve dikey konfigurasyonlarda, geçerli domestic regülasyonlarda, müşteri talepleri doğrultusunda dizayn edilmekte ve üretilmektedir. Sabit kriyojenik tanklar, 1 m3’ten 500 m3’e kadar, süper izolasyonlu ve perlitl izolasyonlu olarak imal edilmektedir. Sertifikasyonlar: ASME / PED / CE / AS / GOST (CO2 tanklari, poliüretan izolasyonlu ve soğutucu üniteli olarak üretilebilmektedir. )

 

 

ISO Containers (LIN /LOX /LAR /CO2 /LNG))

ISO konteynerler sıvı gazların depolanmasında ve nakliyesinde kullanılmaktadır. CAZGIR ISO Konteynerleri, tüm statik ve dinamik testlerden ve geçerli tüm konteyner kodlarina göre test edilmiş ve onaylanmıştır. ISO Konteynerler, mümkün olan en hafif şekilde, taşinabilecek maksimum sıvı gaz kapasitesine göre dizayn edilmiştir. Yüksek izolasyon kapasitesiyle, nominal evaporasyon seviyeleri %0.15’in altında, ve tutma süreleri basınç ve kapasitesine göre, 84 gün ile 110 gün arasındadır. Sertifikasyonlar: ASME / US-DOT / UK-DOT / TPED/ADR/ IMDG / T75 UN PORTABLE TANK / DNV 2.7.1. / EN 12079-2/TIR/ISO1496.

 

 

 

Skid Taşıma Tankları(LIN / LOX / LAR / CO2 / LNG)

Skid tanklar kullanılacak olan kamyonun özelliğine bağlı olarak, değişik ebat ve çalışma basınçlarında dizayn edilebilmektedir. Süper izolasyonlu olarak imal edilmekte ve dolum istasyonu ve dewar dolum ünitesi olarak üretilebilmektedir. Sertifikasyonlar: TPED / ADR / GOST / AS / ASME (Co2 skid tanklar, poliüretan izolasyonlu olarak imal edilebilmektedir.)